RAFAŁ   SAKOWSKI

HIPNOTERAPEUTA

RAFAŁ   SAKOWSKI

HIPNOTERAPEUTA

RAFAŁ  SAKOWSKI

RAFAŁ   SAKOWSKI

PSYCHOTERAPEUTA

RAFAŁ   SAKOWSKI

PSYCHOTERAPEUTA

RAFAŁ  SAKOWSKI

RAFAŁ   SAKOWSKI

MISTRZ NATUROPATII

RAFAŁ   SAKOWSKI

MISTRZ NATUROPATII

RAFAŁ  SAKOWSKI

Chce mi się teraz żyć od nowa

Straciłam wiarę w cokolwiek. Napady lęku i paniki towarzyszyły mi od wielu lat. Jak byłam dzieckiem chodziłam z mamą do psychologa , psychiatry. Niewiele to wszystko dało, dalej nie mogłam egzystować i żyć normalnie. Koleżanka moja serdeczna szukałam dla mnie pomocy i natrafiła na terapeutę hipnozy, namówiła mnie. Spotkania terapeutyczne z Panem Rafałem dały mi nowe życie. Dziękuję sobie, że nie poddałam się, a przede wszystkim mojemu terapeucie :)

~NP


Bardzo ciekawe doświadczenie

Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać po terapii bo coś tam oglądałem w internecie i raz czy dwa w telewizji. Natomiast sesje terapeutyczne kiedy sam doświadczałem to już co innego. Doświadczenie, które w ciekawy sposób zmieniło mój pogląd jak i również wgląd w siebie. Jestem zadowolony bo dzięki temu zrobiłem progres, zamykając nie udany związek partnerski.

~Max


Sama hipnoza mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie, ale nie tylko!

Do Pana Rafała trafiłam z polecenia klientów, sama prowadzę gabinet ... w ostatnim czasie w wyniku wielu zmian potrzebowałam przełamania strachu i leków jakie miałam w związku z np.wystapieniami publicznymi, nagraniami... wyzwaniami. Każda sesja hipnozy u Pana Rafała to niesamowity progres w moich działaniach ...jestem ogromnie wdzieczna , odkrywam w sobie niesamowite potencjały... ale również zaskoczył mnie fakt, że Pan Rafał podczas terapii zauważył , ze mam krótsza jedną nogę, co było przyczyną moich częstych bóli kręgosłupa i wady postawy... w ciągu 2 minut ( dosłownie) „naprawił mi to”-działanie energetyczne, jestem zachwycona

~Aneta Hregorowicz-Gorlo


Dziękuję... to za mało

Cieszę się bardzo, że trafiłam do p.Rafala. Jeśli nie macie już wiary że będzie dobrze - to jest odpowiedni człowiek który może wam pomóc. Od pierwszego momentu wejścia do gabinetu wiedziałam że dobrze trafiłam, a po wizycie wiedziałam, że może być już tylko lepiej. Problemy neurologiczne, nerwica lękowa, niskie ciśnienie, utraty przytomności, niedowaga (anoreksja - niby zaleczona). To co trwa latami załatwiłam w 90% w 4 miesiące. Waga +10kg, radzenie sobie z lękami, uregulowane ciśnienie, od pierwszej wizyty nie zemdlałam ani razu. Cieszy mnie jedzenie, cieszy mnie każdy dzień, zmieniłam priorytety i uwierzyłam że można. Napewno jeszcze wrócę, żebym mogła powiedzieć że osiągnęłam cel w 150% :-) na tą chwilę dziękuję z całego serca

~Anya


Opinia od Ewy

Niesamowita ta hipnoza, cudowne doświadczenie. Terapia dała mi ogromną pewność siebie, a teraz to już z górki. Gdzieś cztery lata temu byłam u Rafała jak jeszcze przyjmował w starym miejscu na bioenergoterapii też był fajny efekt, a teraz postanowiłam zrobić coś z moją psychiką i kolejny raz udało się, ale musiałam uzbroić się w cierpliwość. Zrozumiałam, że praca nad sobą to nauka i pokora.

~Ewa


Problemy z zasypianiem minęły

Od trzech lat borykałam się z nawracającym problemem bezsenności, wypróbowałam bardzo wiele form terapii, leczenia... Około miesiac temu trafiłam do Pana Rafała.. Już od pierwszej telefonicznej rozmowy poczułam, że ten człowiek na prawde chce mi pomóc, co wywołało u mnie nadzieję na zmianę. Po pierwszej sesji czułam się o stokroć lepiej (a było ich trzy). Nie da się ukryć, ze od Pana Rafała bije pozytywną energią która zaraża. Dzięki indywidualnemu podejsciu i trafnej diagnozie zwalczyliśmy problem.. Zwalczyliśmy, ponieważ bardzo ważne było również stosowanie się do zaleceń. Czuję się świetnie, czuje się wolna, lekka, oczyszczona, WYPOCZĘTA. Dodatkowo na wielu innych płaszczyznach nastapiły pozytywne zmiany czego się nie spodziewałam - dziękuję! Dostałam nagranie z sesji, a te potrafi wywołać u mnie błogi i głęboki spokój, multum pozytywnych wrażeń i sprawia że odpływam w inny wymiar.. :) Takie właśnie sa sesje u Pana Rafała.. Przyjemne i uzdrawiające... :) Polecam ze szczerego serca WSZYSTKIM, którzy mają mniejszy lub większy problem ukryty gdzieś głęboko i chcą zrzucić z siebie ciężar który może zmienić życie na lepsze, tak jak było to u mnie :)

~Zadowolona Asia


Cudowne miejsce

Cudowne miejsce, relaksujące, uzdrawiające z fantastycznymi i utalentowanymi terapeutami. Fachowcy w swojej branży, ludzie o miłych usposobieniach i szerokich uśmiechach. Korzystałem tam z terapii u Pana Rafała.

~Marcin


Trzecia wizyta

Jestem po trzeciej wizycie. Mam jeszcze troche pracy do wykonania, ale jestem bardzo zadowolona. Praca z Panem Rafalem super. Polecam

~Maria


Hipnoterapia

Nie do wiary. Kiedyś był taki program, widziałam tam terapie jak mężczyzna był w hipnozie. Nie chciało mi się wtedy wierzyć w coś takiego. Jestem po wizytach w Gabinecie hipnozy w Gdyni u Rafała Sakowskiego i przeżyłam podczas terapii coś niezwykłego, coś co trudno wyrazić mi słowami. Byłam w niezwykle przyjemnym stanie, a jednocześnie wszystko słyszałam, a z drugiej strony miałam wrażenie, że coś dziwnego dzieje się z moim ciałem. Niesamowite pozytywne przeżycie. Najciekawsze z tego wszystkiego to, że po sesji czułam się rewelacyjnie. Polecam hipnoterapię

~Werona


Uzależnienia alkohol - narkotyki

Narkotyki,przy tym alkohol niszczył mnie do chwili kiedy sięgnęłam dna. Wszystko przewróciło mi się do góry nogami kiedy to siostra znalazła skuteczną terapię. Jak to teraz jest fajnie patrzeć na świat oczami kogoś trzeźwego i wolnego od uzależnienia a to wszystko zawdzięczam jednemu człowiekowi Rafałowi Sakowskiemu. Zadowolona i wdzięczna za wszystko Ewa

~EWA


Skuteczna terapia

Jestem bardzo zadowolona z terapii u p. Sakowskiego. Hipnoza dała mi wewnętrzny spokój i dzięki temu mam inne podejście do życia. Po skończonej terapii dostałam nagrania do słuchania w domu za co bardzo dziękuję bo pozytywnie przypominają mi terapie , a to duża sprawa Polecam

~Aga37


Używki to już historia

Używki to już historia, bo kiedyś człowiek był piękny, młody i wydawało się, że świat jest jego. Potem przyszedł czas refleksji, zadumy, dopadła ciężka choroba, a pić i palić zioło się chciało. Stanąłem wtedy przed wyborem i już teraz wiem, że wybór był słuszny. Przestałem pić, inne używki również odstawiłem, ale co, gdyby nie terapia to nie wiem jak by to się wszystko skończyło, a teraz w zasadzie już nie chcę wiedzieć, bo Pan Rafał Sakowski dał mi taakie wskazówki i jego terapia tak na mnie zadziałała, że teraz mogę naprawdę cieszyć się życiem. No co Polecam, tym którzy chcą zrobić coś fajnego ze swoim życiem.

~Jaro


Cora przestala sie jąkać

W zasadzie nie spodziewalam sie ze juz po pierwszej wizycie zobacze poprawe a tu stala sie rzecz nieprawdopodobna. Córka nie dość ze przestala się jąkać to jeszcze Pan Rafał wyleczył u niej tiki nerwowe, bruksizm, obgryzanie paznokci i bojaźliwość. Nie potrafie wprost słowami opisać jaka jestem szczęśliwa i wdzięczna Panu Rafałowi. Mimo wszystko byłam z córką jeszcze dwa razy aby podtrzymac efekt. Proszę Państwa jeśli sie wahacie to zupelnie niepotrzebnie. Naprawde warto.

~Ania


Alkohol

Jestem bardzo wdzięczna Panu Rafałowi Sakowskiemu że pomógł mojemu mężowi wyjść z uzależnienia od alkoholu. Bardzo dziękuję - Kamila :)

~Kamila


Leki odeszły

Chylę czoła za terapie dzięki której czuję się wolna od uciążliwych lęków i ogromnego dyskomfortu. Teraz z perspektywy czasu widzę, że popełniałam tyle błędów życiowych, a to przekształcało się na mój nastrój i moje samopoczucie. Kiedy rozpoczęłam terapię byłam w ogromnym kryzysie, a teraz już wiem jak sobie z tym radzić bo nauczyłam się na terapii.. Lęki odeszły. Pozdarwiam

~Krystyna


Depresja - lęki

Ciężki okres w moim życiu spowodował depresję lękową. Bardzo długo bo gdzieś 10 lat temu to wszystko się zaczęło. Byłoby co opowiadać, ale to już nie ważne bo teraz moje życie odmieniło się i stałam się bardziej pewna siebie, a dolegliwości ustapiły, Koleżanka, która była na terapii u Rafała Sakowskiego poleciła mi go. Ja również mogę dalej polecić, ponieważ terapia zajęła trochę czasu, ale liczy się efekt - bardzo dobry efekt.

~Daria D.


Dobra robota Panie Rafale

Wspaniały człowiek, który pomógł mi. Nie wiem co by było gdybym nie trafił do niego. Byłem na zakręcie życiowym i już nic mi się nie chciało, zawaliłem rok na studiach, chyba dopadła mnie deprecha. Teraz po terapii wyszedłem na prostą. Widzę, że najgorsze to już za mna. Dziękuje za wszystko terapeucie.

~Robcio


Terapıa ok

Cieszę się z efektów terapeutycznych, trudno żeby było inaczej skoro trafiłem do fachury. Pan Rafał ma fajne, wesołe podejście, nie wiem jak on to robi ale terapia zadziałała na mnie i jestem z tego powodu mega zadowolony. Na początku miałem jakiś opór, ale ze spotkania na kolejne spotkanie widziałem i czułem to po sobie że jest coraz lepiej i uwierzyłem. Warto było przeżyć coś takiego. Stan transu jest super. Polecam coś takiego bo jest to coś innego niż zwykła psychoterapia na którą chodziłem rok i nie wiele zmieniło się, a trans to jest to. Pan Rafał zna się na tym więc polecam go.

~Darek


Nowotwór

Kolejny raz Pan Rafał Sakowski pomógł mi. Pierwszy raz byłem u niego ok 2 l temu z Depresją, po trzech miesiącach wspólnej pracy wróciłem do zdrowia, Teraz skorzystałem z jego usług z czymś bardziej poważnym, a mianowicie z nowotworem. Leczył mnie oczywiście mój lekarz prowadzący, stosowałem chemioterapie, ale gdyby nie pomoc terapeutyczna w trakcie brania chemioterapii to nie wiem jak by to się skończyło. Teraz już wiem, że silna psychika to podstawa aby nie dać się żadnej chorobie. Panie Rafale dziękuje.
Wdzięczny Remigiusz..

~Remigiusz